RRSO
0%
RATA OD:

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wiele osób wystawiających mieszkanie na sprzedaż robi to po raz pierwszy w życiu. Nie wszyscy wiedzą jak sprzedać mieszkanie szybko i zyskownie.

Zdarza się, że popełniają błędy, które wydłużają czas sprzedaży. Istnieją jednak sposoby, które pomogą usprawnić ten proces i uzyskać dobrą cenę. Zatem warto w tym celu skorzystać z narzędzi dostępnych również w Internecie np. korzystając z ogłoszeń czy też wielu portali nieruchomości.

Odświeżenie mieszkania

Nie wystarczy, żeby mieszkanie miało dobrą lokalizację oraz dużą wartość. Ważne również, żeby dobrze się prezentowało. Sprzedawany lokal zdecydowanie warto odświeżyć i w sprzedawanym mieszkaniu np. pomalować ściany, wymienić żarówki, wymienić zniszczone gniazdka elektryczne lub naprawić drobne elementy takie jak uchwyty czy zawiasy. Warto również zwrócić uwagę na meble. Takie szczegóły potrafią zwrócić uwagę i wpływają również pozytywnie na sposób w jakim przyszły nabywca postrzega daną nieruchomość chociażby widząc to, że lokal jest zadbany wizualnie.

Home staging

Jest to kolejny krok do przyspieszenia sprzedaży mieszkania. Polega on na zadbaniu o schludny, przyjazny i świeży wygląd, który można dokonać za pomocą kilku dodatków takich jak kolorowe poduszki, wazon z kwiatami, rośliny doniczkowe czy obrazki na ścianie. Nie warto jednak przesadzać. Zbyt duża ilość wszelkiego rodzaju dodatków może wręcz zniechęcać, a przecież nie o to chodzi.

Reklama

Na szybką sprzedaż mieszkania na pewno ma wpływ reklama. Podstawą skutecznej sprzedaży jest dobrze skonstruowane ogłoszenie, które powinno zawierać jak najwięcej przydatnych informacji o mieszkaniu oraz dobrej jakości fotografie wykonane w świetle dziennym. Zdjęcia nieruchomości są kluczem szybkiej sprzedaży. Warto też opisać zalety okolicy takie jak na przykład przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, obiekty sportowe czy parki.

Dodatkowym atutem jest możliwość wystawienia mieszkania w Internecie na utworzonych w tym celu portalach nieruchomości. Wiele z nim ofertuje zamieszczenie oferty zupełnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Każda tego typu promocja pomoże dotrzeć do szerszego grona zainteresowanych i znacznie ułatwić nam sprzedaż.

Sprzedaż mieszkania to wyzwanie przed którym staje wielu właścicieli nieruchomości. Jeżeli zależy im na sprzedaży nieruchomości, a dodatkowo na wysokiej cenie, warto zastosować kilka trików, które podniosą wartość mieszkania i wzbudzą zainteresowanie kupujących.

Kontakt

Ponad 10 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań spełniających potrzeby naszych Klientów to gwarancja odpowiedzialności, rzetelności i poufności informacji.

FinUp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Powązkowska 15,
01-797 Warszawa

801 811 000

Loading
Your message has been sent. Thank you!