RRSO
0%
RATA OD:

Czy trzeba kupować telefon?

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez smartfona. Telefon to już nie tylko urządzenie do komunikacji. Często też służy do pracy, robienia zakupów, opłacania rachunków czy zdobywania wiedzy. 

Z roku na rok smartfony oferują coraz lepsze parametry i możliwości. Jednak jednocześnie w parze z tymi nowinkami idzie wysoki koszt zakupu. Czy jest zatem rozwiązania pozwalające korzystać cały czas z najnowszych technologii ale bez potrzeby kupowania co rok nowego sprzętu?

 

Lepiej wynająć.

Alternatywą dla kupna jest możliwość najmu. Przemawia za tym z jednej strony kwestia ekonomiczna ale również powody ekologiczne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu co 12 lub 24 miesiące możemy zmienić swój smartfon na nowszy bez potrzeby wydawania dużych kwot.

 

Co jak uszkodzę?

Często zdarza się, że podczas użytkowania urządzenie przypadkowo upadnie na ziemię, bądź też zostanie uszkodzone w inny sposób. Przed konsekwencjami tego typu zdarzenia uchroni nas ochrona telefonu będąca często elementem usługi najmu.

Jest to dobre rozwiązanie, gdyż z jednej strony w sytuacji uszkodzenia nie musimy płacić za naprawę. Z drugiej zaś strony otrzymujemy możliwość szybkiego przywrócenia pełnej funkcjonalności smartfona co jest kluczowe w sytuacji, gdy brak możliwości korzystania z telefonu na dłużej niż kilka dni może być dla nas bardzo kłopotliwe.

 

Czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Model abonamentowy otacza nas w szeregu usług. Wolimy korzystać niż kupować. Dotyczy to filmów, muzyki, mieszkań czy samochodów. Tym bardziej warto skorzystać z takiego rozwiązania w przypadku sprzętu elektronicznego.

Interesuje Ciebie najem telefonu lub laptopa?

Napisz do nas!

cok@twojopiekun.pl

 

 

 

Kontakt

Ponad 10 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań spełniających potrzeby naszych Klientów to gwarancja odpowiedzialności, rzetelności i poufności informacji.

FinUp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Powązkowska 15,
01-797 Warszawa

801 811 000

Loading
Your message has been sent. Thank you!